Luxury Rooms Swan Lake Villa

  • Wi-Fi
  • Barnsängar

Hotellet Luxury Rooms Swan Lake Villa Bukarest ligger inom 7 km från Arena Națională. Dessutom erbjuder detta hotell kassaskåp.

Rummen har matplats och klädloge tillsammans med strykjärn med strykbräda, strykutrustning och luftkonditionering, samt plattskärms-TV med satellitkanaler och flerkanals TV. De är möblerade med skrivbord. Dessutom finns det ljudisolerade fönster. Utöver en separat toalett och en dusch inkluderar badrumsbekvämligheterna även hårtorkar och badrockar.

Hotellet ligger inom 10 minuter med bil från Pantelimon Park och inom 20 minuter med bil från tågstationen Norra. Parcul Florilor ligger också inom 4 km från boendet. Busshållplatsen Sfantul Calinic är belägen inom några kvarter från Luxury Rooms Swan Lake Villa i Bukarest.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Luxury Rooms Swan Lake Villa Bukarest
Casa D'Artagnan
Mobilpris

Casa D'Artagnan

9.3
Utmärkt 48 recensioner
4 km från boendet
USD 34 USD 31
per natt
Pensiunea Titan
Mobilpris

Pensiunea Titan

5.0
Okej 0 recensioner
4.4 km från boendet
USD 42 USD 38
per natt
Casa Iulia
Mobilpris

Casa Iulia

5.0
Okej 0 recensioner
5.2 km från boendet
USD 34 USD 31
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Baneasa Airport
    12 km

    Tågstationer

    Obor Train Station
    8 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • Säkerhetsfack

    Matställen

    • Matplats utomhus

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    I rummen

    • Minibar
    • Sittgrupp
    • Klädkammare
    • Uteplats
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV
    • Radio väckarklocka

    Design

    • Heltäckningsmatta

    Viktig information

    Incheckning: från 13:30 till 23:30
    Utcheckning: senast 12:00
    • Information om extrasängar
    • Alla barn under 12 år får bo gratis vid användning av befintliga sängar.
    • Det tillhandahålls inga extrasängar i ett rum.
    Vanliga frågor
    • Vilken tågstation ligger nära hotellet Luxury Rooms Swan Lake Villa?
      Den närmaste tågstationen till hotellet Luxury Rooms Swan Lake Villa är Norra, som ligger cirka 13 km bort.
    • Finns det en arbetsplats i rummen på hotellet Luxury Rooms Swan Lake Villa?
      Vissa rum på hotellet Luxury Rooms Swan Lake Villa har arbetsplats.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Baneasa Airport
    12 km

    Tågstationer

    Obor Train Station
    8 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Luxury Rooms Swan Lake Villa Bukarest

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng